O mně

Už jako malá holka, jsem měla pocit, že musím pomáhat lidem. Nosila jsem jim tašky s nákupem, zdravila všechny lidi i ty, které jsem v životě nepotkala a dávala se s nimi do řeči. Potom jsem kličkovala životem. Nejčastěji jsem pracovala s lidmi a pro lidi. Mluvím plynule německy.

V roce 2011 jsem začala pracovat jako realitní makléř a manager pobočky. Prvně, jsem se na realitním trhu rozhlížela, učila se a sbírala zkušenosti.

Po roce jsem věděla, že reality jsou mým životem. Je v nich spojena má touha pomáhat lidem, hravost obchodu a možnost se neustále seznamovat s lidmi, které neznám.

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od skvělé realitní makléřky očekáváte.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
email: phone: fname: