Má praxe

Jmenuji se Jana Krebsová, jako realitní makléř a poradce pracuji již od roku 2011. Když jsem vstupovala do realit jako asistentka pobočky v Moravském Krumlově, ani jsem vlastně nevěděla, jakou funkci plní realitní kanceláře a co vše je schopna pro prodávající a kupující udělat.

Co se týče mé osoby, jsem tak trošku workoholik, ale ráda trávím čas i se svou rodinou a přáteli. Mám ráda přírodu, hezky upravenou zahradu, naše dvě fenky, kočky a věřím v to, že člověk má být poctivý a upřímný jak ke svému okolí, tak i k sobě.

Moje karierní cesta: Brzy po nástupu jsem se stala managerem kanceláře v Moravském Krumlově. Naše kancelář se často umísťovala na předních pozicích. Poté jsem byla pověřena rozjet novou pobočku v Brně. Následně jsem vedla tým ve Znojmě, se kterým jsme získali 2. místo za rok 2017 (z 50 poboček). Díky vedení tolika makléřů, jsem se dostala k nemalému množství realitních zapeklitostí a tím nabyla spoustu zkušeností.

Proto neustále znovu a znovu sháním nemovitosti na přání, radím lidem, kteří již nemovitost prodali a nevědí, zda postupují správně. Bohužel se velmi často potkávám s těmi, kteří si se svým obchodem neví rady, kteří udělali nějakou zásadní chybu a přišli o své peníze. Také s těmi, co podepsali nějakou pro ně nevýhodnou smlouvu, kterou k radosti prodávajících nechal na své náklady vytvořit kupující a pak museli použít nemalé peníze na svou obranu. Je lepší takovým situacím předcházet než je pak složitě řešit.

Abych se s takto podvedenými potkávala co nejméně, snažím se prodávající najít dříve, než je pozdě. Proto pokud nyní čtete tyto řádky a jste před rozhodnutím prodat Vaši nemovitost zavolejte mi. Sejdeme se u dobré kávy a prokonzultujeme zdarma Váš postup při prodeji.

Mluvím plynule německy.